Wij doen mee aan de pilot "Schoolmelk"!

24 februari 2020

Wij vinden het belangrijk om leerlingen kennis te laten maken met het belang van gezonde voeding. Zo doen we al enige tijd mee met het project "Schoolfruit" waarbij we wekelijks verschillende soorten fruit geleverd krijgen voor onze leerlingen. Een uitbreiding hierop is het project Schoolmelk.

Ons kindcentrum is geselecteerd voor deelname aan deze pilot Schoolmelk. Dit houdt in dat wij voor 2 dagen per week, gedurende een periode, gebruik kunnen maken van gratis zuivel voor onze leerlingen.
In de periode vanaf 9 maart t/m 12 juni wordt er wekelijks gratis zuivel bij ons afgeleverd voor de leerlingen. De zuivel varieert in halfvolle melk, karnemelk en yoghurt. Afhankelijk van het lesrooster van de groep wordt er per groep gekeken of de leerlingen dit tijdens de ochtendpauze krijgen of bij de lunch. In week 17, 18 en 19 wordt er geen zuivel geleverd i.v.m. de meivakantie (en de landelijke spreiding van de meivakantie).
Graag wel gewoon drinken blijven meegeven naar school, deze zuivel is een extraatje. De pilot loopt tot en met 12 juni. 

Vriendelijke groeten,
Team Kindcentrum Valkenhorst

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.