Ons team

Leerkrachten
Groep instroom (peuteropvang): Lea Offereins
Groep 1/2A: Juf Ina Hummel (ihummel@devalkenhorst.nl) en juf Wilma Donker (wdonker@devalkenhorst.nl)
Groep 1/2B: Juf Annet Molema (amolema@devalkenhorst.nl) en juf Milou El Hag (melhag@devalkehorst.nl)
Groep 3: Juf Brigit van Brakel (bvanbrakel@devalkenhorst.nl) en Juf Janine Kalma (jkalma@devalkenhorst.nl)
Groep 4: Juf Janine Kalma (jkalma@devalkenhorst.nl) en Juf Sanne Rijpstra (srijpstra@devalkenhorst.nl)

Groep 5: Juf Hanna Oostland (hoostland@devalkenhorst.nl)
Groep 6: Meester Rolf de Man (rdeman@devalkenhorst.nl) en juf Geke van der Giezen (gvandergiezen@devalkenhorst.nl)
Groep 7A: Meester David Lietmeijer (dlietmeijer@devalkenhorst.nl) en juf Marije Scheeper (mscheeper@devalkenhorst.nl) 

Groep 7B: Meester Rik Talens (rtalens@devalkenhorst.nl)

Groep 8: Meester Stefan Tissingh (stissingh@devalkenhorst.nl)

Niet voor de groep:
Marianne Emmerink – directeur (directie@devalkenhorst.nl)
Wanda Folkersma – intern begeleider (wfolkersma@devalkenhorst.nl)
Annechien de Vries – onderwijsassistent, leerafdeling MBO (adevries@devalkenhorst.nl)

Elma Harkema - Leerkracht, werkdrukverlaging (eharkema@devalkenhorst.nl)

Rijkse Mostard – onderwijsassistent (rmostard@devalkenhorst.nl)
Gerda Blomsma – concierge (gblomsma@devalkenhorst.nl)

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.