Ons team

Leerkrachten
Peuteropvang Plateau: Lea Offereins (l.offereins@plateau-assen) en Kim Scholte (k.scholte@plateau-assen)

Groep 1/2A: Juf Ina Hummel (i.hummel@plateau-assen.nl) en juf Wilma Donker (w.donker@plateau-assen.nl)

Groep 3A: Juf Hanna Smit (h.smit@plateau-assen.nl)

Groep 3B: Juf Sanne Rijpstra (s.rijpstra@plateau-assen.nl) en juf Milou El Hag (m.elhag@plateau-assen.nl)

Groep 4: Juf Brigit van Brakel (b.vanbrakel@plateau-assen.nl) en Juf Annet Molema (a.molema@plateau-assen.nl)

Groep 5: Juf Janine Kalma (j.kalma@plateau-assen.nl) en Juf Annet Molema (a.molema@plateau-assen.nl)

Groep 6: Meester Rolf de Man (r.deman@plateau-assen.nl) en juf Geke van der Giezen (g.vandergiezen@plateau-assen.nl)

Groep 7A: Meester Kevin de Klein( k.deklein@plateau-assen.nl)

Groep 8A: Meester Stefan Tissingh (s.tissingh@plateau-assen.nl)

Groep 8B: Meester David Lietmeijer (d.lietmeijer@plateau-assen.nl) en juf Marije Scheeper (m.scheeper@plateau-assen.nl) 

Niet voor de groep:
Marianne Emmerink – directeur (directie@kindcentrum-valkenhorst.nl)

Wanda Folkersma – intern begeleider (w.folkersma@plateau-assen.nl)

Demi Kwast – onderwijsassistent (m.kwast@plateau-assen.nl)

Jeannette Hospes - Leerkracht, werkdrukverlaging (j.hospes@plateau-assen.nl)

Rijkse Mostard – onderwijsassistent (r.mostard@plateau-assen.nl)

Gerda Blomsma – concierge (g.blomsma@plateau-assen.nl)

Vanessa Geertsma - administratie (v,geertsma@plateau-assen.nl)

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.