Ons team

Het team van Kindcentrum Valkenhorst:

Peuteropvang Plateau: Lea Offereins (l.offereins@plateau-assen) en Kim Scholte (k.scholte@plateau-assen)
Groep 1: Juf Ina Brands (i.brands@plateau-assen.nl) en juf Wilma Donker (w.donker@plateau-assen.nl)
Groep 2: Juf Sanne Rijpstra (s.rijpstra@plateau-assen.nl) en juf Milou El Hag (m.elhag@plateau-assen.nl)
Groep 3: Juf Hanna Smit (h.smit@plateau-assen.nl)
Groep 4: Juf Jeanette Hospes (j.hospes@plateau-assen.nl) en juf Annet Molema (a.molema@plateau-assen.nl)
Groep 5: Juf Janine Kalma (j.kalma@plateau-assen.nl) en juf Annet Molema (a.molema@plateau-assen.nl)
Groep 6: Meester Rolf de Man (r.deman@plateau-assen.nl) en juf Geke van der Giezen (g.vandergiezen@plateau-assen.nl)
Groep 7A: Meester Kevin de Klein (k.deklein@plateau-assen.nl)
Groep 8A: Meester Stefan Tissingh (s.tissingh@plateau-assen.nl)
Groep 8B: Meester David Lietmeijer (d.lietmeijer@plateau-assen.nl) en juf Marije Scheeper (m.scheeper@plateau-assen.nl) 


Directeur: Esther Boelens-Smit (directie@kindcentrum-valkenhorst.nl)
Intern begeleider: Wanda Folkersma (w.folkersma@plateau-assen.nl)
Administratie: Vanessa Geertsma (v.geertsma@plateau-assen.nl)
Onderwijsassistent: Demi Kwast (d.kwast@plateau-assen.nl)
Onderwijsassistent: Rijkske Mostard (r.mostard@plateau-assen.nl)
Conciërge: Gerda Blomsma (g.blomsma@plateau-assen.nl)

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.